Paperback

€ 21,99

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
De verborgen apotheek

Paperback

€ 21,99

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Op voorraad bij:
Boek en Buro Van den Brink
Boek en Buro Rebers
Boek en Buro Ede
Boek en Buro Haaksbergen
Boek en Buro Nieuwenhuis

Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann. Londen, 1791. Nella Clavinger wacht in haar verborgen apotheek op een nieuwe klant. Hoewel ze een gewaardeerd apotheker is, gebruikt ze haar kennis het liefst voor andere doeleinden: ze maakt vergif voor vrouwen die aan een man willen ontsnappen. Als haar nieuwe klant de pas twaalfjarige Eliza Fanning blijkt te zijn, ontvouwt er zich een onverwachte vriendschap. Londen, heden. Historicus Caroline Parcewell viert haar trouwdag alleen, treurend om haar overspelige man. Als ze een oud apothekersflesje in de Theems vindt, wordt haar nieuwsgierigheid gewekt. Ze vermoedt dat het flesje een link heeft met de onopgeloste apothekersmoorden die tweehonderd jaar geleden plaatsvonden. Maar als Caroline op onderzoek uitgaat, heeft dat gevolgen voor het heden en het verleden... Over De verborgen apotheek 'Met haar debuutroman De verborgen apotheek neemt Sarah Penner haar lezers mee naar het Londen van 1791.' - De Telegraaf 'De verborgen apotheek is een echte pageturner, waarmee je je echt even in Londen waant.' - ????? Chicklit
ISBN
9789402707137
Vorm
Paperback
Uitgever
HarperCollins
Druk
1e
Verschenen
09-03-2021
Taal
Nederlands
Pagina's
320 pp.
Genre
Literaire fictie
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
pro-mbookslibr2 : libris