We zijn open voor afhalen en (beperkt) winkelbezoek!

Momenteel kunt u, conform de coronamaatregelen, veel van onze boekhandels weer bezoeken of gebruik maken van een afhaalloket. Meer over de coronamaatregelen van de Rijksoverheid.

Door de grote hoeveelheid bestellingen kan de wachttijd bij onze klantenservice langer zijn dan u van ons gewend bent. Meer informatie op onze klantenservice-pagina's.

Gebonden

€ 16,99

Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, binnen 1 - 2 dagen bezorgd
De magische apotheek - De strijd om de meteoor

Gebonden

€ 16,99

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- (NL en BE)
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren tot 15 maart 2021
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

<>Het spannende derde boek over de magische apotheek!

Lucie is een sentifleur. Dat betekent dat ze geuren niet alleen kan ruiken, maar ook kan voelen. Maar waar komt deze kracht vandaan? En hoe kan ze leren ermee om te gaan? Lucie wil niets liever dan de antwoorden op deze vragen vinden, maar ze heeft grotere zorgen. Syrell de Richemont, de leider van de Eeuwigen, wil overal ter wereld nieuwe magische apotheken openen én ook de geurtjes gaan verkopen, waar de wereld niet beter op wordt.

Samen met haar vriend Mats reist Lucie naar Parijs om de plannen van Syrell te dwarsbomen. In de stad van de liefde liggen echter talloze gevaren op de loer. En Lucie ontdekt bovendien dat de antwoorden waar ze naar op zoek is in de handen van haar vijand liggen…

De magische apotheek is een spannende serie voor fans van Harry Potter en Nevermoor.

‘Een boek vol avontuur, beeldend geschreven, met fijne en herkenbare personages en ik denk echt dat veel kinderen met plezier dit boek zullen lezen. Van mij dus 5 magische sterren!’ Perfecteburenleesclub.blogspot.com

<>
  • Deel 3 in een spannende serie
  • Om zelf te lezen vanaf 9 jaar, maar ook fantastisch om voor te lezen 
  • Een magische setting, een avontuurlijk verhaal en een stoere heldin!
  • Lees ook uit deze serie:
    De magische apotheek 1 - Er hangt een geheim in de lucht
    De magische apotheek 2 - Het mysterie van de zwarte bloem
    De magische apotheek 4 - Het toernooi van de parfumeurs

    ISBN
    9789000368020
    Vorm
    Gebonden
    Uitgever
    Van Holkema & Warendorf
    Druk
    1e
    Verschenen
    07-04-2020
    Taal
    Nederlands
    Pagina's
    296 pp.
    Genre
    Fictie 10+
    Geen recensies beschikbaar.
    pro-mbookslibr2 : libris