Paperback

€ 20,00

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Een kus met Kerstmis

Paperback

€ 20,00

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

Heerlijke feelgood voor de liefhebbers van Jenny Colgan en Lucinda Riley

Nel  heeft haar leven best onder controle. Toegegeven: de organisatie van een braderie in het pittoreske dorp waar ze woont, is behoorlijk veel meer werk dan ze dacht. En een beeldschone tienerdochter in het gareel houden, is eigenlijk ook wel een uitdaging. Maar de dingen worden pas echt gecompliceerd als haar goede vriend en landheer van het nabijgelegen landhuis overlijdt. Zijn zoon Pierce blijkt namelijk noch het landgoed noch het dorp een warm hart toe te dragen en is alleen uit op geld.
 

Nel zet alles op alles om haar geliefde dorp en het landgoed waarop het ligt te beschermen, maar moet bekennen dat het haar allemaal behoorlijk boven het hoofd groeit. Dat ze op een avond vlak voor Kerst onder de mistletoe gepassioneerd wordt gekust door een heel aantrekkelijke vreemdeling , maakt de verwarring dan ook zeker niet minder…

Dit boek verscheen eerder onder de titel Stoute schoenen.

ISBN
9789022591307
Vorm
Paperback
Uitgever
Boekerij
Druk
99e
Verschenen
16-10-2020
Taal
Nederlands
Pagina's
336 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr1 : libris