De boekhandel is dicht, maar we blijven bezorgen!

We mogen binnen de regels van het kabinet niet fungeren als afhaalloket, dit wil zeggen dat we momenteel alleen uw boeken bij u mogen bezorgen. En dat doen we met liefde. Hier vindt u meer informatie over de maatregelen rondom de coronacrisis.

Door de grote hoeveelheid bestellingen kan de wachttijd bij onze klantenservice langer zijn dan u van ons gewend bent. Onze excuses hiervoor. De snelste manier om een antwoord te krijgen op uw vraag is door een mail te sturen naar [email protected], met eventueel het betreffende ordernummer. Meer informatie op onze klantenservice-pagina's.

Vertraging Engelstalige boeken door Brexit

De Brexit zorgt momenteel voor grote vertraging in de aanlevering van boeken uit het Verenigd Koninkrijk. Daardoor kunnen we de getoonde levertijden bij Engelstalige boeken niet garanderen. 

Paperback Paperback

€ 12,95

Op werkdagen voor 19:00 besteld, binnen 1 a 2 dagen thuisbezorgd
Gratis bezorging vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren tot 23 februari 2021
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
{{promotion.PromotionName}}

From the authors behind Five Feet Apart, a #1 New York Times bestseller and hit movie, comes a gripping new romance that asks: Can you find true love after losing everything? Kyle and Kimberly have been the perfect couple all through high school, but when Kimberly breaks up with him on the night of their graduation party, Kyle’s entire world upends - literally. Their car crashes and when he awakes, he has a brain injury. Kimberly is dead. And no one in his life could possibly understand. Until Marley. Marley is suffering from her own loss, a loss she thinks was her fault. As Kyle and Marley work to heal each other’s wounds, their feelings for each other grow stronger. But Kyle can’t shake the sense that he’s headed for another crashing moment that will blow up his life as soon as he’s started to put it back together. And he’s right. An unforgettable novel perfect for fans of John Green, Nicola Yoon, David Levithan and Jenny Han.
ISBN
9781471192197
Vorm
Paperback Paperback
Uitgever
Simon & Schuster Childrens Books
Verschenen
29-09-2020
Taal
Engels
Pagina's
0
Genre
Fictie 15+
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris