We zijn open voor afhalen!

Naast het bezorgen van uw bestellingen, kunt u bij de meeste boekhandels nu ook gebruik maken van een afhaalloket, meer over de maatregelen rondom de coronacrisis.

Door de grote hoeveelheid bestellingen kan de wachttijd bij onze klantenservice langer zijn dan u van ons gewend bent. Meer informatie op onze klantenservice-pagina's.

Vertraging Engelstalige boeken door Brexit

Door de Brexit en de coronamaatregelen kunnen we de getoonde levertijden bij Engelstalige boeken niet garanderen. 

Paperback

€ 20,00

Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, binnen 1 - 2 dagen bezorgd
Boek voor mijn dochters

Paperback

€ 20,00

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- (NL en BE)
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren tot 15 maart 2021
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

Perfect voor de fans van Jojo Moyes, Marian Keyes en John Green

De naam van je eerste kind. Het gezicht van je geliefde. Je eigen leeftijd. Je adres... Stel dat je herinnering aan al deze doodgewone dagelijkse dingen ineens zou beginnen te vervagen? Hoe ga je dan door het leven? Kun je je kinderen nog grootbrengen? Opnieuw verliefd worden?

Als Claire, moeder van twee dochters, een van drie en een van twintig, haar herinneringenboek begint te schrijven, weet ze al dat dit boek vol aantekeningen, fragmenten en anekdotes over niet al te lange tijd het enige zal zijn dat haar dochters en haar echtgenoot nog van haar hebben. Maar hoe vindt ze de kracht om het verleden te koesteren en vast te houden nu de toekomst als los zand door haar vingers glipt?

De pers over Twintig regels liefde

‘Niet weg te leggen is het ontroerende Twintig regels liefde van Rowan Coleman, die sentimentaliteit vakkundig omzeilt.’ Margriet

‘Ondanks het gegeven dat het onderwerp zwaar en realistisch is, voelt het nergens te zwaar. En het einde is al met al zeer feelgood. Een geweldige roman.’ **** Hebban.nl

‘Ik kan nauwelijks in woorden uitdrukken hoe goed ik dit boek vond. Het maakte me aan het lachen en aan het huilen en ik kon het niet wegleggen.’ Katie Fforde

‘Enorm liefdevol, verpletterend verdrietig, en toch wonderbaarlijk hoopvol. De verrassende twist aan het einde is een plezier om te lezen.’ Richard Madeley, Richard and Judy Book Club

ISBN
9789022578650
Vorm
Paperback
Uitgever
Boekerij
Druk
99e
Verschenen
08-11-2016
Taal
Nederlands
Pagina's
320 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris