De boekhandel is dicht, maar we blijven bezorgen!

We mogen binnen de regels van het kabinet niet fungeren als afhaalloket, dit wil zeggen dat we momenteel alleen uw boeken bij u mogen bezorgen. En dat doen we met liefde. Hier vindt u meer informatie over de maatregelen rondom de coronacrisis.

Door de grote hoeveelheid bestellingen kan de wachttijd bij onze klantenservice langer zijn dan u van ons gewend bent. Onze excuses hiervoor. De snelste manier om een antwoord te krijgen op uw vraag is door een mail te sturen naar [email protected], met eventueel het betreffende ordernummer. Meer informatie op onze klantenservice-pagina's.

Vertraging Engelstalige boeken door Brexit

De Brexit zorgt momenteel voor grote vertraging in de aanlevering van boeken uit het Verenigd Koninkrijk. Daardoor kunnen we de getoonde levertijden bij Engelstalige boeken niet garanderen. 

Gebonden

€ 24,90

Op werkdagen voor 19:00 besteld, binnen 1-2 dagen thuisbezorgd
Gratis bezorging vanaf € 15,- (NL en BE)
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren tot 23 februari 2021
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
{{promotion.PromotionName}}

>>> voor de liefhebbers van Monty Python, Jiskefet, etc Het al jaren in het geheim bijeenkomende genootschap De Hobbyrockers brengt op onregelmatige tijdstippen een tijdschrift met dezelfde naam uit. Daarnaast is de club bezig met iets van wat gerust een magnum opus genoemd mag worden: De Grote, Dikke Hobbyrock Encyclopedie. Deel 1 betreft dan ook nog alleen de onderwerpen die beginnen met A, B of C. Het was geen eenvoudige klus maar het resultaat mag er zijn. Een dik, rijk geïllustreerd naslagwerk waarin meer dan 350 onderwerpen worden behandeld die essentieel zijn voor het allround denken. De leden van de Stichting Hobbyrock hebben bijna overal wel wat verstand van en dat maakt deze encyclopedie zo uniek. Een handboek vol subjectieve kennis die u enthousiast maakt voor een wereld die ook de uwe kan worden. Of er ooit een volgend deel komt, de tijd zal het leren. Daarom is dit eerste deel los te koop. Een willekeurig voorbeeld van de beschrijvingen: Aal: Tamelijk gladde vissoort die ook bekend staat als paling (Anguilla anguilla). Kleine paling heet ook wel glasaal of -> aaltje, doch onder dat laatste worden ook andere zaken verstaan. Roken is ongezond, ook voor a. De a. wordt er wel lekker van. Voordat de a. gerookt kan worden moet zij echter eerst gevangen worden. Dat kan op verschillende manieren: met netten, fuiken, hengels of met de z.g. smijtlijntjes. Dat laatste is net als poeren met dauwpieren verboden en staat bekend als stropen. Het is dus verstandiger (maar minder spannend) op een legale manier te werk te gaan, alvorens men tot het roken van a. overgaat. Voor details van verschillende vistechnieken bevelen wij een abonnement op De Sportfisker aan. Lange tijd is niet duidelijk geweest hoe deze vissoort zich in stand hield totdat duidelijk werd dat de a. zich de laatste jaren helemaal niet meer in stand houdt, maar uitsterft. Bovendien kan de vis niet alleen zwemmen uit stand maar ook lopen! De a. heeft weliswaar geen pootjes of beentjes met voetjes, maar is stukken sneller dan menig pantoffeldiertje. De kenners van a. zeggen dan: De iel rint, en dan is het tijd om s nachts op pad te gaan, met smijtlijntjes dus. Het roken van a. is dan nog maar een fluitje van een cent. Wel wordt aangeraden de a. niet over de longen te roken.
ISBN
9789054522423
Vorm
Gebonden
Uitgever
Passage, Uitgeverij
Druk
1e
Verschenen
29-11-2011
Taal
Nederlands
Genre
Literaire non-fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris