The Growing Pains of Jennifer Ebert, Aged 19 Going on 91

The feel good, uplifting comedy

BARNETT, David M. Taal: Engels

Paperback

€ 14,95

Afwijkende levertijd: 10 - 12 werkdagen.
The Growing Pains of Jennifer Ebert, Aged 19 Going on 91

Paperback

€ 14,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

The new heartwarming novel from David M Barnett, for fans of THE LIDO, ELEANOR OLIPHANT and THE KEEPER OF LOST THINGS
ISBN
9781409175100
Verschenen
01-01-2018
Bindwijze
Paperback
Pagina's
304 pagina's
Druk
1e
Taal
Engels
Auteur(s)
Formaat
19,8 cm x 12,9 cm x 2,4 cm
Gewicht
333 gram
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris