This Is What It Feels Like

BARROW, Rebecca Taal: Engels

Gebonden

€ 21,95

Afwijkende levertijd: 32-34 werkdagen
This Is What It Feels Like

Gebonden

€ 21,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd t/m 31-12-2021 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren t/m 10 januari 2022
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

This tender story of friendship, music, and ferocious love asks: what will you fight for, if not yourself? You Don't Know Me But I Know You author Rebecca Barrow's next book is perfect for fans of Katie Cotugno and Emery Lord. Who cares that the prize for the Sun City Originals contest is fifteen grand?
ISBN
9780062494238
Vorm
Gebonden
Uitgever
HarperCollins Publishers Inc
Druk
1e
Verschenen
01-01-2018
Taal
Engels
Pagina's
400 pp.
Genre
Diversen
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris