Breath of Fire

The Kingmaker Chronicles 2

BOUCHET, Amanda Taal: Engels

Paperback

€ 13,95

Afwijkende levertijd: 46 - 48 werkdagen.
Breath of Fire

Paperback

€ 13,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

An award-winning fantasy series with snappy dialogue, a kick ass heroine and a warlord who's not quite as ruthless as he seems, set against a world on the brink of battle, full of gods, magicians, dragons, giants, and endless possibilities. Absorbing, addictive fantasy for fans of Ilona Andrews, Nalini Singh, C.L. Wilson or Victoria Aveyard
ISBN
9780349412573
Vorm
Paperback
Uitgever
Little, Brown Book Group
Druk
1e
Verschenen
01-01-2017
Taal
Engels
Pagina's
448 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris