Last Night With the Earl

Includes a bonus novella

BOWEN, Kelly Taal: Engels

Paperback

€ 11,95

Afwijkende levertijd: 32 - 34 werkdagen.
Last Night With the Earl

Paperback

€ 11,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

The second novel in Kelly Bowen's new Regency romance series is perfect for fans of Sarah MacLean, Elizabeth Boyle, and Tessa Dare.
ISBN
9781478918592
Verschenen
29-11-2018
Bindwijze
Paperback
Pagina's
0
Taal
Engels
Uitgever
Auteur(s)
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris