Christmas at Mistletoe Cottage

a Christmas love story set in a Yorkshire village

DANIELS, Lucy Taal: Engels

Paperback

€ 13,95

Afwijkende levertijd: 10 - 12 werkdagen.
Christmas at Mistletoe Cottage

Paperback

€ 13,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

A heartwarming festive novel perfect for curling up in front of the fire this Christmas, for fans of Lily Graham, Heidi Swain and Holly Martin.
ISBN
9781473653900
Vorm
Paperback
Uitgever
Hodder & Stoughton
Druk
1e
Verschenen
01-01-2017
Taal
Engels
Pagina's
384 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris