Snowflakes over Moon Cottage

a winter love story set in the Yorkshire Dales

DANIELS, Lucy Taal: Engels

Paperback

€ 13,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

The fourth novel in the heartwarming, countryside-set Hope Meadows series, perfect for fans of Katie Fforde, Holly Martin and Heidi Swain.
ISBN
9781473682412
Vorm
Paperback
Uitgever
Hodder & Stoughton
Druk
1e
Verschenen
01-01-2018
Taal
Engels
Pagina's
400 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris