A Storey Street novel: Superhero Street

EARLE, Phil Taal: Engels

Paperback

€ 10,95

Afwijkende levertijd: 10-12 werkdagen
A Storey Street novel: Superhero Street

Paperback

€ 10,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd t/m 31-12-2021 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren t/m 10 januari 2022
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

Illustrated by Waterstones Children's Book Prize shortlisted artist, Sara Ogilvie, this is the second book in Demolition Dad author Phil Earle's children's series, Storey Street. Perfect for fans of Roald Dahl, Liz Pichon and David Walliams, each book in this laugh-out-loud series focuses on a different neighbour.
ISBN
9781444013887
Vorm
Paperback
Uitgever
Hachette Children's Group
Druk
1e
Verschenen
01-01-2016
Taal
Engels
Pagina's
192 pp.
Genre
Diversen
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris