The Mighty Franks

A Memoir

FRANK, Michael Taal: Engels

Paperback

€ 14,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

Fans of Lorna Sage's "Bad Blood" and Jeanette Winterson's "Oranges Are Not The Only Fruit" stand to particularly enjoy this memoir of an unusual upbringing, in which the author's parents' families were intertwined complexly beyond the marriage, and with Frank's eccentric aunt taking a shine to him and defining the course of his life in complicated ways.
ISBN
9780008215224
Verschenen
01-01-2018
Bindwijze
Paperback
Pagina's
336 pagina's
Druk
1e
Taal
Engels
Auteur(s)
Geen recensies beschikbaar.
Je hebt recent geen producten bekeken
pro-mbooks3 : libris