The Escape Room

'One of my favourite books of the year' LEE CHILD

GOLDIN, Megan Taal: Engels

Paperback

€ 14,95

Afwijkende levertijd: 10 - 12 werkdagen.
The Escape Room

Paperback

€ 14,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

'Welcome to the escape room. Your goal is simple. Get out alive.' - a twisty locked-room mystery for readers of Lee Child, Harlan Coben and Linwood Barclay
ISBN
9781409189251
Verschenen
25-07-2019
Bindwijze
Paperback
Pagina's
368 pagina's
Druk
1e
Taal
Engels
Auteur(s)
Formaat
19,5 cm x 12,9 cm x 2,7 cm
Gewicht
258 gram
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris