Earth Swarm

HALL, Tim Taal: Engels

Paperback

€ 11,95

Afwijkende levertijd: 10-12 werkdagen
Earth Swarm

Paperback

€ 11,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 binnen NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

A near-future extravaganza from Tim Hall. Filled with astonishing technology, high stakes and edge-of-your-seat peril, this is perfect for fans of Charlie Higson.
ISBN
9781910989845
Vorm
Paperback
Uitgever
David Fickling Books
Druk
1e
Verschenen
01-01-2019
Taal
Engels
Pagina's
320 pp.
Genre
Diversen
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris