The Poisoned Throne (Tintagel Book II)

A gripping adventure bringing the Arthurian Legend of life

HUME, M. K. Taal: Engels

Paperback

€ 14,95

Afwijkende levertijd: 46 - 48 werkdagen.
The Poisoned Throne (Tintagel Book II)

Paperback

€ 14,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

The second novel in a stunning trilogy charting the life of the first High King of the Britons, sure to appeal to fans of George R R Martin, Bernard Cornwell and Simon Scarrow.
ISBN
9781472215826
Vorm
Paperback
Uitgever
Headline Publishing Group
Druk
1e
Verschenen
01-01-2016
Taal
Engels
Pagina's
496 pp.
Genre
Romans
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris