Veiled

An Alex Verus Novel from the New Master of Magical London

JACKA, Benedict Taal: Engels

Paperback

€ 14,95

Afwijkende levertijd: 10 - 12 werkdagen.
Veiled

Paperback

€ 14,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

The sixth novel in this compelling urban fantasy series featuring Alex Verus, the Camden-based mage who just can't stay out of trouble despite his ability to see the future. Perfect for fans of Jim Butcher or Ben Aaronovitch
ISBN
9780356504377
Genre
Verschenen
01-01-2015
Bindwijze
Paperback
Pagina's
384 pagina's
Druk
1e
Taal
Engels
Auteur(s)
Formaat
19,8 cm x 12,6 cm x 3,1 cm
Gewicht
430 gram
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris