Destroying Angel

Winner of the 2019 CWA Historical Dagger

MACLEAN, S. G. Taal: Engels

Paperback

€ 13,95

Afwijkende levertijd: 10 - 12 werkdagen.
Destroying Angel

Paperback

€ 13,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

Murder, treachery and a reckoning with his past await Captain Damian Seeker in Yorkshire in this gripping historical thriller for fans of CJ Sansom and Rory Clements
ISBN
9781786484185
Vorm
Paperback
Uitgever
Quercus Publishing
Druk
1e
Verschenen
01-01-2019
Taal
Engels
Pagina's
416 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris