Destroying Angel

Winner of the 2019 CWA Historical Dagger

MACLEAN, S. G. Taal: Engels

Paperback

€ 13,95

Afwijkende levertijd: 10 - 12 werkdagen.
Destroying Angel

Paperback

€ 13,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

Murder, treachery and a reckoning with his past await Captain Damian Seeker in Yorkshire in this gripping historical thriller for fans of CJ Sansom and Rory Clements
ISBN
9781786484185
Verschenen
01-01-2019
Bindwijze
Paperback
Pagina's
416 pagina's
Druk
1e
Taal
Engels
Auteur(s)
Formaat
19,8 cm x 12,9 cm x 3,3 cm
Gewicht
471 gram
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris