My Most-Wanted Marijuana Mom

Growing Up in a Smuggling Family

MCNELIS, David Taal: Engels

Paperback

€ 30,95

Afwijkende levertijd: 28 - 30 werkdagen.
My Most-Wanted Marijuana Mom

Paperback

€ 30,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

In the tradition of The Glass Castle, My Most-Wanted Marijuana Mom is a son's candid and dynamic memoir of growing up in an eccentric dysfunctional family as his brash free-spirited mother struggles to succeed in the male-dominated world of international marijuana smuggling.
ISBN
9781476673080
Vorm
Paperback
Uitgever
McFarland & Co Inc
Druk
1e
Verschenen
01-01-2018
Taal
Engels
Pagina's
214 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris