O'Farrell, M: I am, I am, I am: Seventeen Brushes with Death

O'FARRELL, Maggie Taal: Engels

Paperback Paperback C

€ 19,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

An extraordinarily intimate memoir of the the brushes with death that have made Maggie O'Farrell the woman and the writer she is today, for readers of THE LAST ACT OF LOVE and WHEN BREATH BECOMES AIR.
ISBN
9781472240750
Vorm
Paperback Paperback C
Uitgever
Headline
Druk
1e
Verschenen
01-01-2017
Taal
Engels
Pagina's
304 pp.
Genre
Literaire non-fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris