Look at You Now

One Girl's Journey from Shame to Strength

PRYOR, Liz Taal: Engels

Paperback

€ 13,95

Afwijkende levertijd: 10 - 12 werkdagen.
Look at You Now

Paperback

€ 13,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

For fans of Girl, Interrupted, this is a heartbreaking, tender and riveting memoir about a lifelong secret and a girl finding strength in the most unlikely place.
ISBN
9781786490483
Vorm
Paperback
Uitgever
Atlantic Books
Druk
1e
Verschenen
01-01-2017
Taal
Engels
Pagina's
272 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris