Blood Reckoning

DI Jack Brady 4

RAMSAY, Danielle Taal: Engels

Paperback

€ 14,95

Afwijkende levertijd: 46-48 werkdagen
Blood Reckoning

Paperback

€ 14,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd t/m 31-12-2021 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren t/m 10 januari 2022
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

The fourth in Danielle Ramsay's DI Jack Brady series, a gritty murder mystery perfect for fans of Peter James and Tania Carver.
ISBN
9781444754841
Vorm
Paperback
Uitgever
Hodder & Stoughton
Druk
1e
Verschenen
01-01-2015
Taal
Engels
Pagina's
352 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris