Stonebird

REVELL, Mike Taal: Engels

Paperback

€ 10,95

Afwijkende levertijd: 10 - 12 werkdagen.
Stonebird

Paperback

€ 10,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

A beautifully moving story about the power of stories, STONEBIRD is an extraordinary novel that will capture the imagination of children and adults alike. Perfect for fans of David Almond, Abi Elphinestone and Katherine Rundell.
ISBN
9781848668638
Genre
Verschenen
01-01-2015
Bindwijze
Paperback
Pagina's
0
Taal
Engels
Auteur(s)
Formaat
19,8 cm x 12,9 cm x 2,8 cm
Gewicht
395 gram
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris