Cold Desert Sky

REYNOLDS, Rod Taal: Engels

Paperback

€ 19,95

Afwijkende levertijd: 10 - 12 werkdagen.
Cold Desert Sky

Paperback

€ 19,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

Brilliant third novel from emerging young crime writer, whose Charlie Yates series explores the crime ridden landscape of post WWII America - perfect for fans of James Ellroy.
ISBN
9780571334711
Vorm
Paperback
Uitgever
Faber & Faber
Druk
1e
Verschenen
01-01-2018
Taal
Engels
Pagina's
368 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris