Door in the earth

amy waldman Taal: Engels

Overig Hardback

€ 39,95

Afwijkende levertijd: 10 - 12 werkdagen.
Door in the earth

Overig Hardback

€ 39,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

For readers of Cutting for Stone and The Reluctant Fundamentalist comes a new novel from the author of the national bestseller The Submission about the journey of a young Afghan-American woman trapped between her ideals and the complicated truth.
ISBN
9780316451574
Vorm
Overig Hardback
Uitgever
Little, Brown
Druk
1e
Verschenen
27-08-2019
Taal
Engels
Pagina's
400 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris