{{model.bookDetails.title}}

ebook luisterboek

{{model.bookDetails.subtitle}}

{{model.bookDetails.author}} Serie: {{model.bookDetails.series}} ({{model.bookDetails.seriesNumber}}) | Taal: {{model.bookDetails.language}}

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.refPriceMaxText}}

€ {{model.bookDetails.priceInCents}}

€ {{model.bookDetails.mainCopy.copyHasRegularPrice}}

€ {{model.bookDetails.priceInCents}}

Niet leverbaar


{{model.bookDetails.deliveryMessage}}
Feeling Good 13 (5-in-1)

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.priceInCents}}

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps
Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Op voorraad bij: {{model.bookDetails.physicalShopsWithStock[0].Name}}
{{shop.name}}
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel
Prijsvoordeel *
*
{{model.bookDetails.mainCopy.priceDescription}}

Vijf vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in één bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest.(1) STAPEL OP JOU - Wat doet een vaatje buskruit in een brandweerkazerne?Normaal gesproken liggen mannen binnen enkele tellen aan de in modieuze pumps gestoken voeten van binnenhuisarchitecte Monica O'Malley, dus wat mankeert brandweercommandant Ben Kimball? Hm, misschien moet ze haar sexy outfits eens verruilen voor keurige mantelpakjes...De vlammen slaan Ben zo onderhand uit. Die rokjes van Monica zijn echt onmogelijk kort! Alleen wil het er bij hem niet in dat zij iets zou willen met een weinig spannende man als hij. Hm, als hij eens wat mousse in zijn haar deed en met een sportwagen kwam voorrijden...(2) KOMEN MANNEN VAN MARS? - Bijna had Maddie Morgan hem te pakken, die zeldzame vlinder die haar carrière als insectendeskundige naar grotere hoogten zou hebben getild. Maar de enige die naar grotere hoogten wordt getild, is zijzelf. Door luchtmachtkapitein Brad Hawkins, in zijn supergeheime spionagehelikopter! Dan had ze maar niet over het hek van zijn net zo geheime legerbasis moeten klimmen, vindt hij.Als Maddies zus, ooggetuige van het hele spektakel, dan óók nog eens aan de haastig toegesnelde pers vertelt dat Maddie door aliens is ontvoerd, is het feest compleet. De supergeheime helikopter zal in het supergeheim moeten worden ontmanteld, en dat betekent dat Maddie drie dagen lang tot de sexy Brad veroordeeld is...(3) MEER DAN VERLIEFD - Alyssa en Mark zijn beste vrienden. Eigenlijk is Alyssa al jaren heimelijk verliefd op Mark, maar dat heeft ze tot nu toe op succesvolle wijze weten te negeren. Ze is er namelijk van overtuigd dat het nooit wederzijds kan zijn. Maar wanneer Hollywoodster Dirk Mason bij Mark cowboylessen komt volgen voor zijn volgende film, blijken de verhoudingen toch een tikje anders te liggen...Net als iedereen valt Alyssa volledig in katzwijm voor de bloedmooie acteur, en tot Marks ontsteltenis wordt hij verteerd door jaloezie. Er zit maar één ding op: zich in de competitie mengen en alles in de strijd gooien om het hart van zijn beste vriendin te veroveren!(4) HELEMAAL WEG VAN JOU - Al wekenlang zit Mackenzie Shafer, de dochter van een bedreigde ambassadeur, opgescheept met haar afstandelijke bodyguard, Gage Ryder - die toevallig ook haar grote jeugdliefde is. Verdorie, die man is nog net zo'n ijspegel als eerst, en wat ze ook doet, hij geeft geen krimp! Ze wordt er gewoon gek van!Dreiging van een stel zware criminelen of niet, ze besluit dat ze geen seconde langer in het gezelschap van haar koele beschermer wil verkeren en knijpt ertussenuit. Wat toch niet zo'n slimme zet blijkt te zijn...(5) VENUS, HOE KON JE? - Nadat Zack Callahan haar voor het altaar liet staan, wilde Mary Beth Morgan hem nooit meer zien. En dankzij het uitgebreide roddelcircuit heeft ze al zes jaar lang kunnen voorkomen dat ze tegelijkertijd met hem in hun geboortestadje verschijnt. Maar nu ze terugkeert voor een schoolreünie, heeft hij de moed haar tóch onder ogen te komen. Opeens wil hij vrede met haar sluiten. Erger nog, hij wil haar terugwinnen! Alsof dat een optie is. Nee, al gaat hij ondersteboven aan de brug hangen, geld uitdelen op straat of zijn tent opslaan in haar tuin, ze zal níét bezwijken. Nooit. Echt niet...Deze boeken zijn ook los verkrijgbaar.
{{property.Key}}
*
*
*
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
Geen recensies beschikbaar.

{{webshopCopy.binding == null || webshopCopy.binding == '' ? 'Prijs' : webshopCopy.binding}} € {{webshopCopy.priceInCentsText}}

Bezorgen:

Prijs € {{usedCopy.priceInCentsText}}

Conditie: {{usedCopy.qualityName}}
{{usedCopy.copyDetailDescription}}
Levertijd:
Leverbaar bij:
{{usedCopy.shop.name}}
pro-mbooks3 : libris