The Yard

Scotland Yard Murder Squad Book 1

Alex Grecian Taal: Engels

Paperback

€ 11,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

A gripping and atmospheric historical thriller around the beginnings of Scotland YARD, perfect for fans of The Interpretation of Murder.
ISBN
9780718159672
Vorm
Paperback
Uitgever
Penguin Books Ltd
Verschenen
03-01-2013
Taal
Engels
Pagina's
0
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris