Heartstopper Deel 1

Nick en Charlie ontmoeten elkaar…

Alice Oseman Taal: Nederlands

Paperback

€ 15,00

Nog niet verschenen, beschikbaar vanaf 17-8-2021
Nog niet verschenen , beschikbaar vanaf 17-8-2021
Heartstopper Deel 1

Paperback

€ 15,00

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

<> Heartstopper is hot! <> Wereldwijd al meer dan een kwart miljoen keer verkocht! <> <> Het afgelopen schooljaar was niet geweldig voor Charlie, maar hij wordt in ieder geval niet meer gepest. Nick, rugbyster van de school, heeft hier en daar wat gehoord over Charlie – de jongen die vorig jaar gedwongen uit de kast moest komen en een paar maanden werd gepest – maar hij heeft nog nooit met hem gepraat. Tot ze naast elkaar in de klas komen te zitten… <> Er ontstaat een warme en intieme vriendschap en al snel valt Charlie als een blok voor Nick, ook al weet hij dat hij geen enkele kans maakt. Maar Nick worstelt met zijn eigen gevoelens en hoe dichter de twee naar elkaar toe groeien hoe duidelijker het wordt dat liefde ontzettend onvoorspelbaar en verrassend is. <> <> Eerste deel van vijfdelige graphic novel-serie over het leven, de liefde en alles wat ertussenin gebeurt <> Voor fans van Becky Albertalli, Rainbow Rowell enCasey McQuiston <> Dit LHBTQ+-liefdesverhaal is een waar internetfenomeen! <> Binnenkort te zien op NETFLIX <> <> ‘Ronduit verrukkelijk. Lief, romantisch, vriendelijk. Prachtig tempo. Ik vond dit boek geweldig.’ Rainbow Rowell, auteur van Carry On <> ‘De queer graphic novel waar we op de middelbare school naar snakten.’ Gay Times <>
ISBN
9789000378807
Vorm
Paperback
Uitgever
Van Goor
Druk
1e
Verschenen
17-08-2021
Taal
Nederlands
Pagina's
288 pp.
Genre
Fictie 15+
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr3 : libris