{{model.bookDetails.title}}

ebook luisterboek

{{model.bookDetails.subtitle}}

{{model.bookDetails.author}} Serie: {{model.bookDetails.series}} ({{model.bookDetails.seriesNumber}}) | Taal: {{model.bookDetails.language}}

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.refPriceMaxText}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

€ {{model.bookDetails.mainCopy.regularPriceString}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

Niet leverbaar



Bezorgen: {{model.bookDetails.deliveryMessage}}
Eerlijk duurt het langst

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen.
Voorraad onbekend.
Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps
Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 20,00 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!

{{groupedMessages.textMessage}}:

{{shopName}}

Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel
Prijsvoordeel *
*
{{model.bookDetails.mainCopy.priceDescription}}

Heerlijke romantische feelgood voor de lezers van Sarah Jio en Jill Mansell

Winnaar van de Valentijnprijs 2021

In één dag verliest de Amsterdamse Miranda Rademakers alles waar ze zeker van was: haar werk, haar huis en haar man. Plotseling staat ze op straat en kan ze bij niemand terecht. Behalve bij Chantal, een tante die ze al jaren niet heeft gezien en die een boekwinkel runt in een provinciaal stadje. In afwachting van haar terugkeer naar de grote stad trekt Miranda bij haar in en helpt in de winkel, waar ze de klanten advies geeft over boeken en het leven. Ze ontmoet daar steeds meer mensen die ze in haar hart sluit. Langzaam maar zeker begint ze haar leven weer op te bouwen. En dan komt ze ook nog de knappe politieagent Raf tegen.


Het leven buiten de grote stad is zo gek nog niet, zeker met zo´n leuke man aan je zijde! Is dit haar tweede kans op liefde, of zullen de geheimen uit haar verleden haar toekomst in de weg staan? Eerlijk duurt immers het langst…


In de pers

‘Meeslepend, vol liefde en humor!’ Vriendin

‘Een origineel liefdesverhaal dat tot de laatste bladzijde blijft boeien.’ NBD Biblion

‘Mooi opgebouwd qua plot en ontknoping, met een realistische sfeertekening. Rauw en hartverscheurend.’ Reformatorisch Dagblad

‘Een vlot geschreven verhaal over de zoektocht in het leven naar wat écht belangrijk is.’ Almere Deze Week

‘Een prachtige roman over verlies en doorzettingsvermogen, over liefhebben en over soms iets moeten afsluiten om opnieuw te kunnen beginnen.’ Hebban.nl

{{property.Key}}
*
*
*
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
Geen recensies beschikbaar.

{{webshopCopy.binding == null || webshopCopy.binding == '' ? 'Prijs' : webshopCopy.binding}} € {{webshopCopy.priceInCentsText}}

Bezorgen:

Prijs € {{usedCopy.priceInCentsText}}

Conditie: {{usedCopy.qualityName}}
{{usedCopy.copyDetailDescription}}
Levertijd:
Leverbaar bij:
{{usedCopy.shop.name}}
pro-mbooks3 : libris