Meet Me at the Museum

Anne Youngson Taal: Engels

Gebonden Hardback

€ 28,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

For readers of The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society, an epistolary debut novel about a farmer's wife who begins writing letters to a museum curator and, as he writes back, gradually allows herself to find happiness and love again.
ISBN
9781250295163
Verschenen
01-09-2018
Bindwijze
Gebonden Hardback
Pagina's
0
Taal
Engels
Uitgever
Auteur(s)
Geen recensies beschikbaar.
Je hebt recent geen producten bekeken
pro-mbooks3 : libris