Old Scores

A moving drama of psychological suspense, love and deception

Bernardine Kennedy Taal: Engels

Paperback

€ 13,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

Written with chilling authenticity and utterly believable characters, this novel with appeal to fans of Dave Pelzer and Torey Hayden.
ISBN
9781472220691
Vorm
Paperback
Uitgever
Headline Book Publishing
Taal
Engels
Pagina's
0
Genre
Romans
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris