Lost for words

A heartwarming novel, perfect for fans of Cecelia Ahern

stephanie butland Taal: Engels

Paperback

€ 11,95

Afwijkende levertijd: 10-12 werkdagen
Lost for words

Paperback

€ 11,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 binnen NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

. .Into her refuge - the York book emporium where she works - come a poet, a lover, a friend, and three mysterious deliveries, each of which stirs unsettling memories. . .Praise for Lost for Words:'Loveday is a marvellous character and she captured my heart from the very first page . .
ISBN
9781785762598
Vorm
Paperback
Uitgever
Bonnier Fiction
Druk
1e
Verschenen
20-04-2017
Taal
Engels
Pagina's
352 pp.
Genre
Romans
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris