Paradox

charlie fletcher Taal: Engels

Paperback

€ 14,95

Afwijkende levertijd: 1 - 2 werkdagen
Paradox

Paperback

€ 14,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 binnen NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

The Paradox is a gothic fantasy adventure that will appeal to fans of Neil Gaiman, A Discovery of Witches and Jonathan Strange and Mr Norrell, from the author of The Oversight
ISBN
9780356502885
Vorm
Paperback
Uitgever
Little, Brown
Druk
1e
Verschenen
18-11-2015
Taal
Engels
Pagina's
480 pp.
Genre
Fantasy
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris