The Destroyers

Christopher Bollen Taal: Engels

Paperback

€ 17,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

The dark and compelling new literary suspense from the acclaimed author of Orient; perfect for fans of Donna Tartt
ISBN
9781471136191
Vorm
Paperback
Uitgever
Scribner UK
Verschenen
01-07-2017
Taal
Engels
Pagina's
0
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris