{{model.bookDetails.title}}

ebook luisterboek

{{model.bookDetails.subtitle}}

{{model.bookDetails.author}} Serie: {{model.bookDetails.series}} ({{model.bookDetails.seriesNumber}}) | Taal: {{model.bookDetails.language}}

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.refPriceMaxText}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

€ {{model.bookDetails.mainCopy.regularPriceString}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

Niet leverbaar



Bezorgen: {{model.bookDetails.deliveryMessage}}
Het honingpad

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen.
Voorraad onbekend.
Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps
Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 20,00 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!

{{groupedMessages.textMessage}}:

{{shopName}}

Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel
Prijsvoordeel *
*
{{model.bookDetails.mainCopy.priceDescription}}

In Het honingpad van Cristina Caboni ontmoeten we Alice, die op een bijzondere plek haar bijen houdt: op het dak van haar appartement in het prachtige Parijs. Ze zingt voor ze, en ze zijn haar steun en toeverlaat in stormachtige tijden. Als op een dag de bijenkorf plotseling leegstaat stort haar hele wereld in. Tot overmaat van ramp hoort Alice kort na dit verlies dat haar zus Emma, met wie ze na een ruzie al twee jaar geen contact heeft, is overleden. In de brief die Emma aan haar achterlaat verzoekt ze Alice alsjeblieft voor haar dochter te zorgen. Een dochter van wie Alice niet eens wist dat ze bestond...

Om alles beter te begrijpen en de vader van haar nichtje te vinden, besluit Alice naar het zonnige Sardinië af te reizen. Het eiland betekende immers veel voor haar zus. Wat ze dan nog niet weet, is dat de reis haar blik op haar familie, en zelfs haar eigen leven, voorgoed zal veranderen. Zal Alice een nieuwe plek vinden die ze haar thuis kan noemen?

Het honingpad is romantische fictie op haar best: met een vleugje spiritualiteit, op een prachtige locatie. Cristina Caboni weet als geen ander hoe ze een onweerstaanbaar liefdesverhaal schrijft, met precies de juiste diepgang. Voor fans van Lucinda Riley en Anne Jacobs.

'Sfeervol, kleurrijk en emotioneel.' – Flair

{{property.Key}}
*
*
*
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
Geen recensies beschikbaar.

{{webshopCopy.binding == null || webshopCopy.binding == '' ? 'Prijs' : webshopCopy.binding}} € {{webshopCopy.priceInCentsText}}

Bezorgen:

Prijs € {{usedCopy.priceInCentsText}}

Conditie: {{usedCopy.qualityName}}
{{usedCopy.copyDetailDescription}}
Levertijd:
Leverbaar bij:
{{usedCopy.shop.name}}
pro-mbooks3 : libris