Duet met jou

Dani Atkins Taal: Nederlands

Paperback

€ 20,99

Dit artikel kun je momenteel niet via de website bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels.
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

'Duet met jou' van Dani Atkins is na 'Versplinterd' opnieuw een roman voor de fans van Jojo Moyes en Lucy Dillon.

'Hij is de liefde van háár leven, maar met jou getrouwd'

Ally en Charlotte waren ooit vrienden, maar dat is verwaterd. Charlotte is getrouwd met David, Ally's eerste en grootste liefde, en dat heeft Ally haar nooit kunnen vergeven. Ally zelf is tegenwoordig gelukkig getrouwd met Joe, en ze voeden samen hun zoon Jake op. Maar dan treffen de twee vrouwen elkaar voor het eerst sinds jaren weer, onder de slechtst denkbare omstandigheden: in het ziekenhuis, waar David en Joe vechten voor hun leven. Een dag lijkt weinig in een mensenleven, maar voor Ally en Charlotte zal het leven in deze 24 uur onherkenbaar veranderen.

Dani Atkins is geboren en getogen in Londen.
ISBN
9789026140327
Vorm
Paperback
Uitgever
De Fontein
Druk
1e
Verschenen
07-07-2017
Taal
Nederlands
Pagina's
400 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris