Dead Pretty

The 5th DS McAvoy novel from the Richard & Judy bestselling author

David Mark Taal: Engels

Paperback

€ 19,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

One girl's missing. One girl's dead. McAvoy can't let either of them go... The fifth stunning novel in the DS McAvoy series by bestselling author David Mark, perfect for fans of Val McDermid and Peter Robinson.
ISBN
9781444798104
Vorm
Paperback
Uitgever
Mulholland Books
Verschenen
15-01-2016
Taal
Engels
Pagina's
0
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris