Eerlijk zeggen

Eva Hoeke Taal: Nederlands

Paperback

€ 16,99

Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Eerlijk zeggen

Paperback

€ 16,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

Geestig, persoonlijk en herkenbaar: Eva Hoeke schrijft kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersom

Voor de lezers van Sylvia Witteman, Paulien Cornelisse en Marcel van Roosmalen

Eva Hoekes observaties zijn herkenbaar, geestig en raken de lezer vol in het gezicht, of liever nog: in het hart. Verhalen over koffiedrinken met de schilders, vallen met de fiets, mensen die zich overal mee bemoeien en mensen die daar juist te beschroomd voor zijn, over de verhuizing van stad naar dorp, hoop en heimwee, oude en nieuwe vrienden en natuurlijk over De Dochters en De Man, in wie men schrijver en televisiepersoonlijkheid Marcel van Roosmalen zou kunnen herkennen.

Het zijn kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersom. Bij elkaar vormt Eerlijk zeggen een kroniek van het moderne Nederland.

Over Eva Hoeke:

‘Niemand schrijft mooier over het dagelijks leven. Koop, geef, lees Eva Hoeke.’ - Roxane van Iperen, auteur van 't Hooge Nest

‘Eva Hoeke snapt de wereld, de mens & het leven - lezen!’ - Pieter Waterdrinker, auteur van o.a. De rat van Amsterdam



ISBN
9789029094313
Verschenen
10-11-2020
Bindwijze
Paperback
Pagina's
248 pagina's
Druk
1e
Taal
Nederlands
Uitgever
Auteur(s)
Formaat
21 cm x 13,6 cm x 2,3 cm
Gewicht
347 gram
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris