Cut Out

A gripping thriller about a neighbour who goes too far ...

Fergus McNeill Taal: Engels

Paperback

€ 11,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

What if someone wished their life was more like yours? Exactly like yours. And what if they lived upstairs? Perfect for fans of Peter James, this is unputdownable crime - featuring Detective Inspector Harland.
ISBN
9781444739749
Vorm
Paperback
Uitgever
Hodder Paperback
Verschenen
23-04-2015
Taal
Engels
Pagina's
0
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris