My American Duchess

JAMES, Eloisa Taal: Engels

Paperback

€ 13,95

Afwijkende levertijd: 10-12 werkdagen
My American Duchess

Paperback

€ 13,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 binnen NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

For fans of Julia Quinn and Stephanie Laurens comes a delicious Georgian romance filled with Eloisa James's signature wit and sparkle . . .
ISBN
9780349409016
Vorm
Paperback
Uitgever
Little, Brown Book Group
Druk
1e
Verschenen
01-01-2016
Taal
Engels
Pagina's
416 pp.
Genre
Romans
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris