HellCorp

Jonathan Whitelaw Taal: Engels

Paperback

€ 13,95

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

Sometimes even the Devil deserves a break! This is a perfectly-pitched darkly comic crime novel that is ideal for fans of Christopher Fowler and Ben Aaranovitch.
ISBN
9781911583721
Vorm
Paperback
Uitgever
Urbane Publications
Druk
1e
Verschenen
01-01-2018
Taal
Engels
Pagina's
368 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris