Mijn leven na jou

Katherine Center Taal: Nederlands

Paperback

€ 19,99

Nog niet verschenen
Mijn leven na jou

Paperback

€ 19,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 binnen NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

‘Katherine Center weet als geen ander hoe ze de lezer moet boeien en vasthouden.’ Graeme Simsion, auteur van Het Rosie project

Voor de lezers van Rosie Walsh, Nicholas Sparks en Jojo Moyes

Het leven lacht Margaret Jacobsen toe. Ze is net afgestudeerd, heeft nu al een geweldige baan, en haar vriend Chip is alles wat ze maar kan wensen. Maar op de dag dat al Maggies dromen uit lijken te komen, begint een nachtmerrie: Chip, een jonge piloot, neemt haar mee in een vliegtuig om haar hoog in de lucht een aanzoek te doen. Maar het vliegtuig crasht. Chip heeft geen schrammetje, Maggie een dwarslaesie…

Als Maggie bijkomt in het ziekenhuis, hoort ze dat ze misschien nooit meer zal kunnen lopen, en dat is het begin van een lange weg, vol tegenslagen, maar ook vol hoop. Ze leert dat de nieuwe Maggie misschien anders is dan ze zich had voorgesteld, maar dat ze sterker is dan ze ooit had kunnen denken, en dat je steun en liefde op de meest onverwachte plekken kan tegenkomen.


De pers over Katherine Center

‘Sympathieke personages die het gevecht aangaan met de problemen die het leven op hun pad gooit. Een wijs boek dat alle tekenen van een bestseller vertoont.’ Booklist

‘Dit is niet alleen een verhaal over een familietragedie, het is vooral een les om zoveel mogelijk uit het leven te halen.’ Publishers Weekly

ISBN
9789022582428
Vorm
Paperback
Uitgever
Boekerij
Druk
1e
Verschenen
13-06-2019
Taal
Nederlands
Pagina's
368 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris