Gstaad

Kiki van Dijk Taal: Nederlands

Paperback

€ 8,99

Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Gstaad

Paperback

€ 8,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

In de spannende winterthriller Gstaad van bestsellerauteur Kiki van Dijk belandt de introverte journalist Puck op een persreis naar Zwitserland in het mondaine skioord Gstaad, waar de oude adel en steenrijke Russen zich verzamelen in de besneeuwde straatjes en chique hotels. Ze verveelt zich stierlijk, totdat de directrice van de elitaire kostschool wordt vermoord.

Als Puck voor de krant op onderzoek uitgaat, raakt ze verstrikt in een web van leugens en verraad. Het wordt nog ingewikkelder als haar ex Matz plotseling opduikt. Wat weet hij, en wat wil hij van haar? Om de duistere waarheid te achterhalen, moet Puck haar eigen leven op het spel zetten…

Gstaad van Kiki van Dijk is een razend spannende thriller waarin de elite zich achter een ijskoude, levensgevaarlijke façade blijft verschuilen. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink.

‘Zenuwslopende vakantiethrillers.’ – Vriendin

‘Spanning tussen personages, een mysterie, een opbloeiende liefde, een moord… de vakantiethrillers van Kiki van Dijk hebben het allemaal.’ – Libelle

ISBN
9789401615969
Vorm
Paperback
Uitgever
Xander Uitgevers B.V.
Druk
1e
Verschenen
24-11-2021
Taal
Nederlands
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris