Lido

The most uplifting, feel-good summer read of the year

libby page Taal: Engels

Overig Hardback

€ 19,95

In herdruk
Lido

Overig Hardback

€ 19,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

A joyous feel-good debut novel about community, friendship and outdoor swimming. Perfect for fans of Joanna Cannon's The Trouble with Goats and Sheep and Gail Honeyman's Eleanor Oliphant is Completely Fine.
ISBN
9781409175209
Verschenen
19-04-2018
Bindwijze
Overig Hardback
Pagina's
384 pagina's
Druk
1e
Taal
Engels
Uitgever
Auteur(s)
Formaat
22,8 cm x 15,6 cm x 3,7 cm
Gewicht
830 gram
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris