Het zusje

ebook
Louise Jensen Taal: Nederlands

ebook EPUB

€ 4,49

Het zusje

ebook EPUB

€ 4,49

Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps

'Ik heb iets vreselijks gedaan, Grace. Ik hoop dat je me kunt vergeven.'

Grace is de dood van haar beste vriendin Charlie nooit te boven gekomen. Ze wordt achtervolgd door haar laatste woorden. Op zoek naar antwoorden opent ze een doos met persoonlijke aandenkens en brieven van Charlie. Daarna realiseert ze zich dat ze eigenlijk maar heel weinig wist van haar hartsvriendin.
Wanneer Grace op zoek gaat naar Charlies vader, komt ze in contact met Anna, die claimt het zusje van Charlie te zijn. Voor Grace voelt het algauw alsof Anna familie is, en door haar komst is het verlies van Charlie iets draaglijker.
Maar iets klopt er niet...

Voor de lezers van Paula Hawkins en Liane Moriarty
ISBN
9789044976113
Vorm
ebook EPUB
Uitgever
A.W. Bruna Uitgevers
Druk
2e
Verschenen
29-05-2017
Taal
Nederlands
Pagina's
352 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris