De bromance boekenclub

De eerste regel van de boekenclub: je praat niet over de boekenclub

Lyssa Kay Adams Taal: Nederlands

Paperback

€ 18,99

Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
De bromance boekenclub

Paperback

€ 18,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy

 Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar zat – dit is ‘pak je spullen, stap in de auto en verdwijn per direct uit mijn leven’-zat. In een wanhopige poging zijn huwelijk te redden, wendt Gavin zich tot zijn vrienden. En die hebben een wel heel onorthodoxe oplossing: de Bromanceboekenclub.

In het diepste geheim ontmoet een groep stoere kerels elkaar regelmatig om over boeken te praten. Het boek van de maand? De romantische klassieker De gunsten van de gravin. Aan de hand van deze inspirerende lectuur vijzelen de mannen hun kennis op over verleidelijke koosnaampjes, romantische gebaren en de geheimen van een lang en gelukkig huwelijk. Samen stomen ze Gavin klaar voor de ultieme hereniging met Thea en hun twee dochters. Maar zijn de tips van de boekenclub genoeg voor deze hopeloze Romeo om de liefde van zijn leven terug te winnen?

Over De Bromanceboekenclub

‘Grappig, sexy en volkomen overtuigend. Dit boek is zowel een hartveroverende romance als een bromance.’ Kirkus Reviews

‘Een heerlijke combinatie van humor, complexe emoties en sterke personages. De Bromanceboekenclub is verslavend.’ Publishers Weekly

‘Geloof de hype: dit boek is een ware traktatie. Hartverwarmend en -verscheurend tegelijkertijd. Ik heb het in één ruk uitgelezen.’ Anovelglimpse.com

ISBN
9789022589748
Vorm
Paperback
Uitgever
Boekerij
Druk
1e
Verschenen
26-03-2020
Taal
Nederlands
Pagina's
320 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris