Sleutel 17

Sleutel 17

luisterboek

De eerste zaak voor Tom Babylon - Voorgelezen door Huub Dikstaal

Marc Raabe Serie: Tom Babylon | Taal: Nederlands

Luisterboek MP3

€ 13,99

Sleutel 17

Luisterboek MP3

€ 13,99

Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps

In de koepel van de Dom van Berlijn hangt een gruwelijk toegetakeld, bebloed lichaam. Met haar gespreide armen lijkt ze op een zwarte engel. Het is de prominente geestelijke dr. Brigitte Riss. Om haar hals draagt ze een mysterieuze sleutel waarop het cijfer 17 staat.
Rechercheur Tom Babylon heeft een persoonlijk belang bij de zaak: jaren geleden verdween zijn zusje Viola met precies deze sleutel.
Zijn ongebruikelijke aanpak van de zaak strijkt psychologe Sita Johanns, die iets te veel vragen stelt, tegen de haren in.
Wie heeft er meer te verbergen: Tom of de moordenaar?

Een bloedspannende, filmisch geschreven pageturner met voor de liefhebbers van Karin Slaughter en M.J. Arlidge.
ISBN
9789046175330
Verschenen
31-08-2021
Bindwijze
Luisterboek MP3
Taal
Nederlands
Auteur(s)
Speelduur
13:42:39
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris