De chocoladevilla

Judith droomt van een carrière in het familiebedrijf, maar haar vader heeft heel andere plannen

Maria Nikolai Serie: Chocoladevilla | Taal: Nederlands

Paperback

€ 20,99

Nog niet verschenen, beschikbaar vanaf 15-2-2022
De chocoladevilla

Paperback

€ 20,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Bekijk winkelvoorraad

Voor de lezers van Corina Bomann, Marie Lamballe en Lucinda Riley

Stuttgart, 1903. Als dochter van een chocoladefabrikant leidt Judith Rothmann een bevoorrecht leven in de villawijk Degerloch. Je zou kunnen zeggen dat ze alles heeft wat haar hartje begeert. Chocolade maken zit in haar genen en ze brengt elke vrije minuut door in de fabriek van haar vader om recepten te ontwikkelen voor nieuwe lekkernijen. Ooit zal zij het familiebedrijf overnemen. Althans, dat was wat ze altijd dacht.

Haar vader blijkt andere plannen te hebben; hij heeft een geschikte huwelijkskandidaat voor haar op het oog – een man bij wie ze nooit iets tekort zou komen, maar van wie ze nooit zou kunnen houden. Dan kruist de charismatische Victor Rheinberger, die een nieuw leven wil opbouwen in Stuttgart, onverwacht haar pad. Het is tijd dat Judith voor eens en altijd beslist wie ze is – en wie ze wil worden.

De chocoladevilla in de pers

‘Het begin van een geweldige nieuwe familiesaga. Liefdevol verteld en precies wat je zoekt voor gezellige uurtjes leesplezier.’ Neue Welt

‘Je krijgt er passie voor lezen van.’ Closer

‘Zoete start van een verleidelijke familiesaga.’ TV für mich

ISBN
9789022594162
Vorm
Paperback
Uitgever
Boekerij
Taal
Nederlands
Pagina's
432 pp.
Genre
Literaire fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris