Engelwater

ebook
Mons Kallentoft Taal: Nederlands

ebook EPUB

€ 9,99

Engelwater

ebook EPUB

€ 9,99

Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps

Spannend tot de laatste minuut! Intens en meeslepend. In het Zweedse dorp Linköping wordt een echtpaar dood aangetroffen in een jacuzzi. Hun vijfjarige dochter Ella is onvindbaar. De eigenzinnige en bekwame inspecteur Malin Fors wordt op de zaak gezet. Maar Malin heeft als alleenstaande moeder ook een hele reeks eigen zorgen waarvan haar tienerdochter niet de minste is. Het onderzoek kruipt onder de huid van Malin, niets is wat het lijkt. Ze moet Ella vinden, al betekent dit dat Malin ook haar eigen demonen onder ogen moet komen. Engelwater is het eerste deel in een nieuwe serie rond de charismatische Zweedse inspecteur Malin Fors, die zelfs haar eigen grenzen overschrijdt in de zoektocht naar waarheid. Nordic Crime voor de liefhebbers van Lars Kepler en The Killing.
ISBN
9789401601207
Vorm
ebook EPUB
Uitgever
Xander Uitgevers B.V.
Druk
1e
Verschenen
06-06-2013
Taal
Nederlands
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris